od do
Zatwierdź
od do
Zatwierdź
arrow_backWróć do listy ofert

Na sprzedaż -dom dla wymagającego klienta w Nekielce k/Kostrzyna Wlkp

590 000 pln
Skontaktuj się
Krzysztof Pawłowski
Telefon
+48 502 752 874 +48 61 85 26 866

Informacje podstawowe

Nr oferty: DS0014
Typ nieruchomości
Dom
Typ transakcji
Sprzedaż
Rynek
wtórny
Lokalizacja
Nekielka
Dostępne od
11.04.2019 roku
Powierzchnia
249,6 m2
Powierzchnia działki
966 m2
Liczba pokoi
4
Rodzaj budynku
wolnostojący
Liczba kondygnacji
2
Liczba łazienek
2
Garaż/Miejsce postojowe
1

Pełny opis nieruchomości

Do sprzedaży urokliwy dom- dla wymagającego klienta położony w Nekielce, Gmina Nekla – w odległości 36 km od Poznania.

Do Poznania autostradą A-2 lub trasą szybkiego ruchu starą A-2 przez Swarzędz. Do posesji dojeżdża się drogą asfaltową z pełnym oświetleniem w ciągu nocy.

Dom o powierzchni całkowitej 249,6 m2, użytkowej 217,9 m2 z garażem 31,7 m2.

Powierzchnia działki 966 m2. Posesja całkowicie ogrodzona z bramą wyjazdową sterowaną automatycznie na pilota. Z napędem podziemnym. Obsadzona niską i wysoką zielenią, szlachetne świerki różnych gatunków. Ścieżki i drogi dojazdowe utwardzone kostką granitową układaną ręcznie, a wokół budynku wykonana jest opaska o szerokości 80 cm z kostki granitowej.

Cała nieruchomość posiada rozprowadzoną instalację oświetleniową- lampy osadzone na ozdobnych metalowych słupach oraz wodoszczelne osadzone w gruncie.

Media: instalacja elektryczna z sieci w ulicy, instalacja gazowa z podziemnego zbiornika na gaz płynny o pojemności 2700 litrów, przyłącze wodociągowe z sieci w ulicy, odprowadzenie ścieków do mini oczyszczalni przydomowej.

Budynek mieszkalny typu pasywnego. Jest budynkiem piętrowym, nowym. Jest obiektem, który wyróżnia się bardzo dobrymi parametrami izolacyjnymi przegród zewnętrznych oraz zastosowania szeregu rozwiązań mających na celu zminimalizowanie zużycia energii w trakcie eksploatacji. Budynek wykorzystuje częściowo energię z promieniowania słonecznego w sposób pasywny, czyli biernie bez wykorzystywania aktywnych rozwiązań instalacyjnych. W okresach zimowych / przy temperaturach ujemnych/ dom ogrzewany będzie piecem gazowym dwu funkcyjnym. Instalacja przygotowana z myślą o solarach słonecznych możliwych do zainstalowania na dachu.

Obiekt przygotowany jest do zastosowania ogrzewania podłogowego i tradycyjnych konwektorów. Inwestor posiada komplet materiałów do wykorzystania w instalacji c.o. Budynek posiada zainstalowany kompletny system alarmowy.

Budynek w stanie surowym zamkniętym. Wewnątrz tynki cementowo-wapienne, instalacja elektryczna podtynkowa, schody żelbetowe dwubiegowe, ściany trójwarstwowe z wewnętrznym podwójnym ociepleniem. Stropy betonowe typowe, dach konstrukcji drewnianej, pokrycie dachówką ceramiczną. Elewacja w parterze z cegły klinkierowej i tynków sylikonowych. Okna pcv, parapety granitowe. Budynek posiada dwa tarasy. Na gruncie wkomponowany w ogród – pokryty kostką granitową z możliwością pobudowania kominka zewnętrznego. Drugi na wysokości pierwszego stropu otoczony murkiem z klinkieru. Na tym tarasie odpoczywając nie jesteśmy widoczni z zewnątrz – na tym tarasie można również wykonać kominek zewnętrzny.

Dojazd do budynku oraz dojścia utwardzoną kostką granitową w obramowaniu ciosami granitowymi.

Nieruchomość położona w enklawie leśnej w dorzeczach rzeki Warta w zasięgu dopływów rzeki Maskary i częściowo rzeki Cybiny. W okolicy trzy jeziora, grzybne lasy z kilometrami ścieżek rowerowych, pieszych i konnych. We wsi znajduje się zabytkowy kościółek znany z odbywających się w nim cyklicznie kameralnych koncertów.

Cena sprzedaży: 590.000 zł

Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Numer licencji pośrednika odpowiedzialnego zawodowo: 443

Kontakt : Krzysztof Pawłowski tel. 502-752-874

 

Dodatkowe zalety

Media
szambo
oczyszczalnia
prąd
woda
Informacje dodatkowe
ogródek
dwupoziomowe
garaż
taras
Zabezpieczenia
system alarmowy
Dojazd
asfaltowy
Ogrodzenie
metalowe
Ogrzewanie
gazowe
Okolica
las
jezioro
Materiał
cegła

Lokalizacja