od do
Zatwierdź
od do
Zatwierdź
arrow_backWróć do listy ofert

Piękna działka budowlana , Suchy Las, 905 m2

360 000 pln
Skontaktuj się
Olga Błaszczyk
Telefon
+48 502 063 614 +48 61 85 26 866

Informacje podstawowe

Nr oferty: GS0052
Typ nieruchomości
Działka
Typ transakcji
Sprzedaż
Lokalizacja
Suchy Las
Powierzchnia
Brak
Rodzaj własności
własność
Przeznaczenie
budowlana
Szerokość frontu
45
Uzbrojenie
P+W
Dojazd
droga asfaltowa
Kształt
trapez
Ogrodzenie
metalowe
Stan prawny
miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego

Pełny opis nieruchomości

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość położona w Suchym Lesie. Gmina Suchy Las jest jedna z bogatszych gmin w Polsce, z prężnie rozwijającą się infastrukturą. Mieszkańcy maja swobodny dostęp do przedszkoli, szkół, basenu , licznych punktów handlowo – usługowych, restauracji czy galerii handlowych.

Nieruchomość  niezabudowana, działka budowlana o obszarze 905 m2 , w kształcie prostokątnego trapezu z bezpośrednim wjazdem z ulicy asfaltowej, front 45 m2.W sąsiedztwie znajdują się jedynie budynki mieszkalne, wolnostojące czy w zabudowie bliźniaczej.

Na terenie posesji znajduje się niewielka altana ogrodowa. Do działki podprowadzona jest woda i prąd. Pozostałe media są zlokalizowane w drodze.

Przedmiotowe działki objęte są aktualnym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego gminy Suchy Las  uchwała XLVIII/449/2001 z dnia 18.10.2001 r.

Podstawowe wytyczne zabudowy:

– zabudowa budynkami mieszkalnymi jednorodzinnymi wolnostojącymi i blixniaczymi

– wysokość budynków mieszkalnych – do II kondygnacji plus poddasze użytkowe

– dopuszcza się  lokalizacje jednego budynku garażowego o powierzchni maksymalnej 25 m2 na jedno stanowisko i 40 m2 na dwa stanowiska

– preferowane dachy pochyłe ( wielospadowe) o nachyleniu 22-45 st.

– nieprzekraczalny procent zabudowy 30% dla budynków wolnostojących , 40% dla budynków bliźniaczych

– minimalna powierzchnia zieleni – 25% powierzchni całkowitej działki

Dla przedmiotowej nieruchomości wykonane zostały badania geotechniczne, które wskazują na korzystne warunki gruntowo – wodne do posadowienia fundamentów budynku na tym terenie. Dla zainteresowanego klienta wszelka dokumentacja jest możliwa do wglądu.

Działka jest ogrodzona, z bardzo dobrym dojazdem uslicą asfaltową. Przed działką pas zieleni odgradzający od głównej drogi.

Działka położona jest w bardzo dobrym miejscu , w dobrym sąsiedztwie , widok z działki rozpościera się na okoliczne pola i las. Oferowana działka to świetne miejsce na wybudowanie wymarzonego domu , ale też na inwestycję.

Media: prąd i woda z wodociągu na działce, szambo. Możliwe jest podłączenie do kanalizacji sanitarnej przy wspólnej inwestycji z sąsiadami z ulicy Krańcowej.

Cena: 360.000 zł (do negocjacji)

Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego zawodowo: 10949.

Kontakt: Olga Błaszczyk tel. 502-063-614 lub email: o.blaszczyk@blaszczyk.com.pl

Dodatkowe zalety

Dojazd
asfaltowy
Ogrodzenie
siatka
Okolica
las

Lokalizacja