od do
Zatwierdź
od do
Zatwierdź
arrow_backWróć do listy ofert

Działka budowlana na sprzedaż, Kórnik, Dziećmierowo, 1051m2, cena 242.000zł

242 000 pln
Skontaktuj się
Ewa Gnacy
Telefon
+48 575 664 307

Informacje podstawowe

Nr oferty: S0007
Typ nieruchomości
Działka
Typ transakcji
Sprzedaż
Lokalizacja
Dziećmierowo gm. Kórnik
Powierzchnia
Brak
Rodzaj własności
Brak
Przeznaczenie
budowlana
Szerokość frontu
Brak
Uzbrojenie
Brak
Dojazd
droga utwardzona
Kształt
Brak
Ogrodzenie
brak
Stan prawny
Brak

Pełny opis nieruchomości

Polecam do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni  1051m2 położoną  w miejscowości Dziećmierowo, gmina Kórnik, w odległości 21km od Poznania, bezpośredni dojazd z drogi S11.

Działka położona jest w malowniczej okolicy,  w sąsiedztwie nowej zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.  Działka pusta, nieogrodzona. nieruchomość jest niezabudowana  – kształt regularny prostokąt  – działka środkowa – front działki o szerokości ok. 27 m   – dojazd do nieruchomości drogą asfaltową oraz częściowo drogą gruntową (około 300 m).

PPolecam do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1051m2 położoną 10 min drogi od Poznania w miejscowości Dziećmierowo, gmina Kórnik, w odległości 21km od Poznania, bezpośredni dojazd z drogi S11.
Działka położona jest w malowniczej okolicy, w sąsiedztwie nowej zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Działka pusta, nieogrodzona. nieruchomość jest niezabudowana – kształt regularny prostokąt – działka środkowa – front działki o szerokości ok. 27 m – dojazd do nieruchomości drogą asfaltową oraz częściowo drogą gruntową (około 300 m).
Przedmiotowa nieruchomość objęta jest aktualnym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, który przewiduje: – zabudowę jednorodzinną mieszkaniową, – maksymalnie 40 % powierzchni zabudowy, – maksymalnie 2 kondygnacje nadziemne, – dach o nachyleniu 15stopni – 45 stopni dopuszcza się inne formy dachów, dla których nie ustala się planem konta nachylenia – dopuszczalna budowa garażu w budynku lub jako budynku wolnostojącego, wskaźnik zagospodarowania zielenią od 25% działki – dopuszcza się wolno stojące budynki z działalnością usługową.
Media: prąd, woda, gaz.
Przystanek autobusowy ok. 300m. Odległość do Kórnika 4km. Tam pełna infrastruktura handlowo – usługowa szkoły, sklepy, itp. Dojazd do Poznania zajmuje ok. 15min do Ronda Rataje.
Cena: 242.000 zł
W ofercie mamy działki w tej lokalizacji o wymiarach ok. 700m2 – 1500m2, w cenie 230zł/m2
Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zapraszam na prezentację

 

Dodatkowe zalety

Media
prąd
gaz

Lokalizacja