od do
Zatwierdź
od do
Zatwierdź
arrow_backWróć do listy ofert

Grunt 2400 m2 na sprzedaż, Poznań, Rataje, ul. Piaśnicka

1 500 000 pln

Informacje podstawowe

Nr oferty: GS0013
Typ nieruchomości
Działka
Typ transakcji
Sprzedaż
Lokalizacja
Poznań. Rataje. ul. Piaśnicka
Powierzchnia
2400 m2
Rodzaj własności
własność
Przeznaczenie
Brak
Szerokość frontu
Brak
Uzbrojenie
PWKG
Dojazd
droga asfaltowa
Kształt
trapez
Ogrodzenie
brak
Stan prawny
miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego

Pełny opis nieruchomości

Do sprzedaży trzy działki geodezyjne o łącznej powierzchni ok. 2400 m2 usytuowane na skraju Os. Czecha, przy ul. Piaśnickiej w Poznaniu, pomiędzy terenem rekreacyjno – sportowym osiedla Czecha, a parkiem rosnącym na terenie byłego Fortu IIA.
Lokalizacja terenu w otoczeniu starego parku, w obszarze dobrze zorganizowanego osiedla mieszkaniowego z pełną infrastrukturą usług, handlu i dobrze skomunikowanego z centrum miasta (w pobliżu przystanek linii tramwajowych) – stanowi doskonałe miejsce na realizację inwestycji o charakterze usługowym (np. prywatna klinika, przedszkole, żłobek, obiekt biurowy).
Zgodnie z obowiązującym planem zagospodarowania przestrzennego (Uchwała z 11.07.2017 r. – “Osiedle Czecha” część A) teren oznaczony jako 3U przewidziany jest pod zabudowę usługową, przy czym maksymalna powierzchnia zabudowy nie może być większa niż 70% powierzchni działki, tereny biologicznie czynne min. 5%, a wysokość budynków maksymalnie 9 m.
Z uwagi na usytuowanie terenu w sąsiedztwie pawilonu handlowego, możliwe jest również wykorzystanie nieruchomości na cele ściśle handlowe. Dojazd do terenu, który położony jest w drugiej linii zabudowy w stosunku do ul. Piaśnickiej, zapewniony jest asfaltową droga wewnątrzosiedlową (ustanowiona notarialnie służebność przejazdu i przechodu). W bezpośredniej bliskości terenu znajdują się wszystkie media. Istnieje możliwość podziału terenu na działki dostosowane wielkością i kształtem do potrzeb inwestora. Cena: 1.500.000 zł

 

Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego zawodowo: 4

Kontakt: Aleksander Błaszczyk 502-752-840

Dodatkowe zalety

Media
kanalizacja
prąd
gaz

Lokalizacja