od do
Zatwierdź
od do
Zatwierdź
arrow_backWróć do listy ofert

Grunt pod zabudowę usługową / biurową na sprzedaż , 5069 m2, Poznań ul. Bukowska

3 500 000 pln

Informacje podstawowe

Nr oferty: GS0043
Typ nieruchomości
Działka
Typ transakcji
Sprzedaż
Lokalizacja
Poznań, Ławica, ul. Bukowska
Powierzchnia
Brak
Rodzaj własności
użytkowanie wieczyste
Przeznaczenie
Brak
Szerokość frontu
100
Uzbrojenie
P+W+G
Dojazd
droga asfaltowa
Kształt
trapez
Ogrodzenie
brak
Stan prawny
miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego

Pełny opis nieruchomości

Przedmiotem sprzedaży jest niezabudowany grunt w użytkowaniu wieczystym o powierzchni 5069 m2 położony w Poznaniu w doskonałej lokalizacji, przy ul. Bukowskiej.

Nieruchomość położona jest w bezpośrednim sąsiedztwie lotniska Ławica, w odległości zaledwie 6 km od węzła Zakrzewo, który łączy trasę ekspresową S11 zapewniając bardzo szybki dojazd do autostrady A2.

Teren płaski, niezagospodarowany o kształcie trapezu (mapa poglądowa w załączeniu) o wymiarach boków 100m (front), 29 m, 100 m, 54 m. Dojazd do nieruchomości ulicą Bukowską, wjazd na nieruchomość od ulicy Sławińskiej.

Dla przedmiotowego terenu obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego uchwała nr XXXIII/520/VII/2016  z 12 lipca 2016 roku , który przewiduje lokalizację budynków usługowych lub biurowych z garażem podziemnym jedno i wielokondygnacyjnym, z maksymalną powierzchnią zabudowy działki wynoszącą 50%, intensywność zabudowy nie mniejsza niż 0,25 i nie większa niż 1,0, wysokość budynków nie może przekroczyć 9,5 m , a w przypadku lokalizacji stacji paliw dopuszczona wysokość to 8,0 m. Plan przewiduje ograniczenie powierzchni sprzedaży , obejmującej powierzchnie wystawienniczą do 300 m2 w jednym budynku. Plan nie przewiduje możliwości zabudowy związanej ze stałym lub czasowym pobytem dzieci i młodzieży, domów opieki społecznej oraz szpitali.

Przygotowana została analiza zagospodarowania terenu na obiekt hotelowy, 3 ? kondygnacyjny, z parkingiem naziemnym. Parter budynku przeznaczony został na recepcje, sale restauracyjna i sale konferencyjne, a na pozostałej powierzchni zaplanowano około 160 pokoi. Możemy pomóc również w sfinalizowaniu umowy z siecią hotelową potencjalnie zainteresowaną taką lokalizacją.

Media w drodze: prąd +woda + gaz + kanalizacja

Cena: 3 500 000 mln zł + VAT.

Kontakt: Aleksander Błaszczyk Tel. 502-752-840 email: blaszczyk@blaszczyk.com.pl

Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego zawodowo nr 4.

Dodatkowe zalety

Media
telefon
kanalizacja
prąd
gaz
woda
Dojazd
asfaltowy
Okolica
las
Przeznaczenie lokalu
usługowy
biurowy
hotelowy

Lokalizacja