od do
Zatwierdź
od do
Zatwierdź
arrow_backWróć do listy ofert

Rezydencja do sprzedaży, Poznań, Radojewo, pow. 700 m2

1 950 000 pln
Skontaktuj się
Krzysztof Pawłowski
Telefon
+48 502 752 874 +48 61 85 26 866

Informacje podstawowe

Nr oferty: DS0004
Typ nieruchomości
Dom
Typ transakcji
Sprzedaż
Rynek
wtórny
Lokalizacja
Poznań Radojewo
Dostępne od
2017 r.
Powierzchnia
700 m2
Powierzchnia działki
3000 m2
Liczba pokoi
10
Rodzaj budynku
wolnostojący
Liczba kondygnacji
2
Liczba łazienek
3
Garaż/Miejsce postojowe
1

Pełny opis nieruchomości

OPIS REZYDENCJI I DZIAŁKI
REZYDENCJA ? POWIERZCHNIA CAŁKOWITA OK. 700M2, SKŁADA SIĘ Z DWÓCH, DWU PIĘTROWYCH BUDYNKÓW ORAZ ŁĄCZNIKA. DO BUDYNKU WCHODZI SIĘ PO SCHODACH PRZEZ DUŻY TARAS. BĘDĄC JUŻ W ŚRODKU, ZNAJDUJEMY SIĘ W KORYTARZU, KTÓRY ŁĄCZY WSZYSTKIE POKOJE NA TYM POZIOMIE. NA WPROST OD WEJŚCIA ZNAJDUJE SIĘ KUCHNIA, A PO PRAWEJ STRONIE DUŻY POKÓJ, Z KTÓREGO MOŻNA WYJŚĆ NA TARAS ORAZ JADALNIĘ. NATOMIAST PO LEWEJ, GŁÓWNA SYPIALNIA, POKÓJ DZIECIĘCY ORAZ ŁAZIENKA. SCHODZĄC POZIOM NIŻEJ WCHODZIMY DO W PÓŁ PODPIWNICZONEJ CZĘŚCI. TAM RÓWNIEŻ ŁĄCZNIKIEM CAŁOŚCI JEST KORYTARZ W KSZTAŁCIE LITERY ?L?. W TEJ CZĘŚCI, OD LEWEJ, ZNAJDZIEMY GARAŻ, POKÓJ GOŚCINNY, ŁAZIENKĘ, DUŻĄ PRALNIE (KTÓRA LEŻY IDEALNIE POD KUCHNIĄ) Z WEJŚCIEM DO PIERWSZEJ Z DWÓCH KOTŁOWNI (W TEJ KOTŁOWNI ZNAJDUJE SIĘ PIEC NA DREWNO I WĘGIEL), MAŁY POKÓJ. PO PRAWEJ STRONIE ZNAJDUJE SIĘ DUŻY POKÓJ ORAZ BIBLIOTEKA, Z KTÓREJ PRZECHODZI SIĘ PO SCHODACH DO DRUGIEGO BUDYNKU, MIJAJĄC ?BAREK? ? MIEJSCE SPOTKAŃ Z KOMINKIEM DLA GOŚCI ORAZ Z WYJŚCIEM NA DRUGI TARAS I ? ŁAZIENKI. OBA BUDYNKI POŁĄCZONE SĄ SZKLANYM ŁĄCZNIKIEM. WCHODZĄC DO DRUGIEGO BUDYNKU ZNAJDUJEMY SIĘ NA PIERWSZYM PIĘTRZE. TUTAJ ZNAJDUJE SIĘ OGROMNY POKÓJ Z KOMINKIEM. SCHODZĄC NIŻEJ ZNAJDZIEMY MIEJSCE DO RELAKSU – KRYTY BASEN, SAUNA, ŁAZIENKA ORAZ TRZECI TARAS. TUTAJ RÓWNIEŻ ZNAJDUJE SIĘ DRUGA KOTŁOWNIA Z PIECAMI NA GAZ I NA ROPĘ. OBOK TEGO BUDYNKU ZNAJDUJE SIĘ DRUGI GARAŻ.

KONSTRUKCJA POSIADŁOŚCI JEST TYPU KANADYJSKIEGO – SZKIELETOWA, CO POZWALA NA DOWOLNOŚĆ I ŁATWOŚĆ ZAGOSPODAROWANIA WEWNĘTRZNYCH PRZESTRZENI, WEDŁUG POTRZEBY PRZEDSIĘWZIĘCIA I WIZJI INWESTORA.

DZIAŁKA – OK. 3000M2, OTOCZONA MUREM Z BIAŁEJ CEGŁY. NA PARCELI ZNAJDUJĄ SIĘ DWA BUDYNKI CENTRALNIE UMIESZCZONE. Z PRZODU DZIAŁKI (OK. 1100M2) ROSNĄ DORODNE DRZEWA OWOCOWE I IGLASTE STARODRZEWIE. PRZED BUDYNKIEM ZNAJDUJE SIĘ LETNI TARAS Z ODKRYTYM BASENEM. Z TYŁU, ZA BUDYNKAMI MIESZCZĄ SIĘ OWOCOWE DRZEWA ORAZ SKALNIAK Z IGLAKAMI. PRZEDNIA CZĘŚĆ DZIAŁKI JEST RÓWNA, NATOMIAST OD 3/4 DŁUGOŚCI STAJE SIĘ SPADKOWA.

ZAGOSPODAROWANIE PRZESTRZENNE I OBECNA ZABUDOWA UMOŻLIWIAJĄ DALSZE INWESTYCJE NA JEJ POWIERZCHNI. DZIĘKI TEMU ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ DOBUDOWANIA KOLEJNYCH POWSZECHNI I WYKORZYSTANIA ICH DO STWORZONEGO KONCEPTU.

INFRASTRUKTURA I MEDIA
-DZIAŁKA ? OK. 3000M2
-DOM – OK. 700M2, 10 POKOI, KUCHNIA, 3,5 ŁAZIENKI, DUŻA PRALNIA, BASEN, SAUNA, 2 KOTŁOWNIE, 2 GARAŻE, POMIESZCZENIE GOSPODARCZE, 3 TARASY,
– MEDIA – WODA MIEJSKA, DWIE STUDNIE, SZAMBO, GAZ, PRĄD
– INTERNET/TELEFON – ŚWIATŁOWÓD TPSA,
– INFRASTRUKTURA – OGRZEWANIE: GAZOWE, NA ROPĘ, NA DREWNO I WĘGIEL, OGRZEWANIE I FILTRACJA BASENU,

WARTOŚĆ ZAKUPU DZIAŁKI I NIERUCHOMOŚCI:
1 950 000ZŁ – OK. 2785ZŁ/M2 (REZYDENCJA I DZIAŁKA)
PODANĄ CENĘ UWAŻA SIĘ ZA PROMOCYJNĄ I NIE PODLEGAJĄCĄ DALSZYM NEGOCJACJOM.

Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi
oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego zawodowo: 443
Kontakt: Krzysztof Pawłowski tel. 502 752-874

Dodatkowe zalety

Media
szambo
prąd
gaz
Informacje dodatkowe
ogródek
garaż
taras
basen
Zabezpieczenia
domofon/wideofon
monitoring
Dojazd
asfaltowy
Ogrodzenie
murowane
Ogrzewanie
olejowe
gazowe
węglowe
Okolica
las

Lokalizacja