od do
Zatwierdź
od do
Zatwierdź
arrow_backWróć do listy ofert

Atrakcyjna kamienica 3345 m2 – Poznań, Stare Miasto

32 000 000 pln

Informacje podstawowe

Nr oferty: LS0001
Typ nieruchomości
Lokal
Typ transakcji
Sprzedaż
Rynek
wtórny
Lokalizacja
Poznań, Stare Miasto
Dostępne od
01.09.2017
Powierzchnia
23123 m2
Rodzaj własności
własność
Liczba pokoi
23
Piętro
3
Rodzaj budynku
kamienica
Koszty eksploatacyjne
7000 zł / miesiąc
Przeznaczenie
biuro
Parking
Brak
Witryna
Brak

Pełny opis nieruchomości

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną kamienicę, pełniącą funkcję biurową, o pow. użytkowej 3345 m2, położoną na działce 835 m2, w niedalekiej odległości od płyty Starego Rynku w Poznaniu.
Kamienica z 1907 r. poddana została w latach 90-tych kapitalnemu remontowi i modernizacji, po 2000 roku wymienione zostały instalacje – elektryczna i c.o.
Budynek składa się z części frontowej oraz dwóch oficyn, posiada pięć pięter plus poddasze użytkowe, na których to kondygnacjach zaaranżowane zostały lokale użytkowe, biurowe oraz pomieszczenia techniczne i sanitarne.
W budynku znajdują się dwie windy osobowe i platforma do transportu samochodów osobowych na 13-stanowiskowy parking podziemny w piwnicy.
W piwnicy znajduje się również skarbiec dla banku.
Standard wykończenia budynku: okna aluminiowe, drzwi aluminiowe, drzwi wewnętrzne pełne, płytowe, podłoga z kanałami na instalacje biurowe, na podłogach wykładziny dywanowe, płyty kamienne, posadzka betonowa, panele podłogowe, płytki ceramiczne, okładziny wewnętrzne – płyty gipsowo – kartonowe na stelażu, okładziny z płytek ceramicznych. Pomieszczenia biurowe wykończone w wysokim standardzie, kilka pomieszczeń wyposażonych w klimatyzację.
Lokalizacja budynku usytuowanego w odległości około 150 m od Starego Rynku zapewnia bliskość wszystkich ważnych urzędów i instytucji (Urząd Miasta, Sąd Okręgowy, Sąd Rejonowy, Urząd Wojewódzki, Urząd Marszałkowski itp.) Sąsiedztwo terenów starego koryta Warty umożliwia łatwe zaparkowanie samochodów na pobliskich parkingach miejskich i prywatnych. Szybki dostęp do ramy komunikacyjnej ułatwia przemieszczanie się w inne części miasta.
Oferowany do sprzedaży budynek to świetne, prestiżowe miejsce dla Twojej firmy, wygodne i komfortowe biuro w samym centrum Poznania.
Cena sprzedaży budynku wynosi 32.000.000,00 zł plus VAT 23%.

Dodatkowe zalety

Media
internet
prąd
siła
Informacje dodatkowe
balkon
winda
parking
umeblowanie
Zabezpieczenia
system alarmowy
teren zamknięty
Dojazd
asfaltowy
Ogrzewanie
gazowe
węglowe
Przeznaczenie lokalu
usługowy
biurowy
Materiał
cegła
drewno

Lokalizacja