od do
Zatwierdź
od do
Zatwierdź
arrow_backWróć do listy ofert

Atrakcyjna kamienica o funkcji biurowej do sprzedaży – Poznań, Stare Miasto

32 000 000 pln

Informacje podstawowe

Nr oferty: LS0027
Typ nieruchomości
Dom
Typ transakcji
Sprzedaż
Rynek
wtórny
Lokalizacja
Poznań - Stare Miasto
Dostępne od
Brak
Powierzchnia
3345 m2
Rodzaj własności
własność
Liczba pokoi
Brak
Piętro
Brak
Rodzaj budynku
kamienica
Koszty eksploatacyjne
Brak
Przeznaczenie
biuro
Parking
1
Witryna
Brak

Pełny opis nieruchomości

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną kamienicę, pełniącą funkcję biurową, o pow. użytkowej 3345 m2, położoną na działce 835 m2, w niedalekiej odległości od płyty Starego Rynku w Poznaniu.
Kamienica z 1907 r. poddana została w latach 90-tych kapitalnemu remontowi i modernizacji, po 2000 roku wymienione zostały instalacje – elektryczna i c.o.
Budynek składa się z części frontowej oraz dwóch oficyn, posiada pięć pięter plus poddasze użytkowe, na których to kondygnacjach zaaranżowane zostały lokale użytkowe, biurowe oraz pomieszczenia techniczne i sanitarne.
W budynku znajdują się dwie windy osobowe i platforma do transportu samochodów osobowych na 13-stanowiskowy parking podziemny w piwnicy.
W piwnicy znajduje się również skarbiec dla banku.
Standard wykończenia budynku: okna aluminiowe, drzwi aluminiowe, drzwi wewnętrzne pełne, płytowe, podłoga z kanałami na instalacje biurowe, na podłogach wykładziny dywanowe, płyty kamienne, posadzka betonowa, panele podłogowe, płytki ceramiczne, okładziny wewnętrzne – płyty gipsowo – kartonowe na stelażu, okładziny z płytek ceramicznych. Pomieszczenia biurowe wykończone w wysokim standardzie, kilka pomieszczeń wyposażonych w klimatyzację.
Lokalizacja budynku usytuowanego w odległości około 150 m od Starego Rynku zapewnia bliskość wszystkich ważnych urzędów i instytucji (Urząd Miasta, Sąd Okręgowy, Sąd Rejonowy, Urząd Wojewódzki, Urząd Marszałkowski itp.) Sąsiedztwo terenów starego koryta Warty umożliwia łatwe zaparkowanie samochodów na pobliskich parkingach miejskich i prywatnych. Szybki dostęp do ramy komunikacyjnej ułatwia przemieszczanie się w inne części miasta.
Oferowany do sprzedaży budynek to świetne, prestiżowe miejsce dla Twojej firmy, wygodne i komfortowe biuro w samym centrum Poznania.
Cena sprzedaży budynku wynosi 32.000.000,00 zł plus VAT 23%.

Kontakt: Aleksander Błaszczyk 502-752-840

Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Osoba odpowiedzialna zawodowo nr licencji 4.

Dodatkowe zalety

Media
telefon
internet
kanalizacja
Informacje dodatkowe
piwnica
winda
pomieszczenia użytkowe
garaż
oddzielna kuchnia
strych
Przeznaczenie lokalu
usługowy
biurowy

Lokalizacja