od do
Zatwierdź
od do
Zatwierdź
arrow_backWróć do listy ofert

Lokal biurowy do sprzedaży, 127 m2, Poznań, Jeżyce, ul. Dąbrowskiego

890 000 pln

Informacje podstawowe

Nr oferty: LS0029
Typ nieruchomości
Lokal
Typ transakcji
Sprzedaż
Rynek
wtórny
Lokalizacja
Poznań, Jeżyce, Dąbrowskiego 75
Dostępne od
Brak
Powierzchnia
127 m2
Rodzaj własności
własność
Liczba pokoi
3
Piętro
1
Rodzaj budynku
biurowiec
Koszty eksploatacyjne
Brak
Przeznaczenie
biuro
Parking
Brak
Witryna
Brak

Pełny opis nieruchomości

Przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowy lokal biurowy położony w doskonałej lokalizacji – w Pasażu Jeżyckim przy ul. Dąbrowskiego. Budynek usługowo – biurowo – mieszkalny wybudowany w 1999 r. o ciekawej architekturze i wysokim standardzie wykończenia, znajduje się w niewielkiej odległości od centrum miasta, z doskonałą komunikacją. Budynek wyposażony jest w dwie windy osobowe, halę garażową i miejsca parkingowe na zewnętrznym parkingu znajdującym się na tyłach budynku. Lokal o powierzchni 127,4 m2 jest aktualnie podzielony na dwa duże pokoje o pow. około 33 m2 i 31 m2, jeden średni pokój o pow. około 18 m2, kuchnię z jadalnią o pow. około 12 m2 oraz dwa oddzielne pomieszczenia wc z przeznaczeniem dla kobiet i mężczyzn. Podział funkcjonalny pomieszczeń jest wykonany w technologii lekkiej konstrukcji, może być więc łatwo zmieniony i dostosowany do indywidualnych potrzeb nabywcy (lokal nie posiada żadnych wewnętrznych ścian konstrukcyjnych).
Podłogi lokalu wyłożone są wykładzinami dywanowymi, kuchnia i pomieszczenia wc w pełni wyposażone w wysokim standardzie. Lokal usytuowany jest na 1 piętrze, jest dobrze doświetlony – okna wychodzą zarówno na ul. Dąbrowskiego, jak i na przeciwną stronę. Dzięki wysokiej klasy materiałom oraz wyjątkowej architekturze budynku (przestronne patio ze szklanym dachem) lokal może sprostać wysokim wymaganiom każdego użytkownika.
Jest to idealna propozycja nieruchomości na inwestycję jak również na potrzeby własnej działalności.

Uwaga: przedmiotowy lokal można połączyć w jedną funkcjonalną całość z sąsiednim lokalem o pow. 114 m2, który również jest oferowany do sprzedaży w cenie 799.000 zł + VAT.

Cena:  890.000,00 zł + VAT

Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego zawodowo: 4
Kontakt: Aleksander Błaszczyk 502-752-840
Zobacz więcej podobnych ofert na: www.blaszczyk.com.pl

Dodatkowe zalety

Przeznaczenie lokalu
usługowy
biurowy

Lokalizacja