od do
Zatwierdź
od do
Zatwierdź
arrow_backWróć do listy ofert

Obiekt na sprzedaż, Poznań, Wilda, ul. Górecka, 1766 m2

7 300 000 pln

Informacje podstawowe

Nr oferty: OS0003
Typ nieruchomości
Obiekt
Typ transakcji
Sprzedaż
Rynek
wtórny
Lokalizacja
Poznań. Wilda. ul. Górecka
Dostępne od
Brak
Powierzchnia
1766 m2
Powierzchnia działki
3160 m2
Liczba pokoi
Brak
Koszty eksploatacyjne
Brak
Przeznaczenie
usługi
Wysokość składowania
Brak
Nośność posadzki
Brak

Pełny opis nieruchomości

Nowoczesny,wielofunkcyjny budynek usługowy oddany do eksploatacji w 2009 r., dwukondygnacyjny z windą osobową, dostosowany do osób niepełnosprawnych.Usytuowany jest w południowej części miasta w odległości około 3 km od centrum i około 4 km od autostrady A2.

Parter: część sportowo- rekreacyjna składająca się z 6 kortów do squasha wraz z zapleczem sanitarno-szatniowym ,sali rozgrzewek, pomieszczeń biurowych oraz przestronnego holu wraz z restauracją z wyposażoną kuchnią i barem.

Piętro: część hotelowa składająca się z 13 pokoi (31 łóżek), z klimatyzowaną i wyposażoną w urządzenia multimedialne salą konferencyjną.

Budynek o całkowitej powierzchni użytkowej 1766 m2 został wybudowany na własnościowej działce o powierzchni 3160m2. Ściany z pustaków ceramicznych ocieplonych styropianem i wykończone tynkiem mineralnym.Konstrukcja dachu oparta o wiązary kratowe drewniane, ocieplone wełną mineralną i pokryte papą termozgrzewalną. Stolarka zewnętrzna okienno-drzwiowa aluminiowa , zabezpieczona aluminiowymi roletami zewnętrznymi, stolarka wewnętrzna drzwiowa systemu Porta.Budynek podłączony jest do miejskiej sieci wodociągowej, kanalizacji deszczowej i sanitarnej, sieci gazowej i elektrycznej oraz do sieci telefonicznej TP S.A. Budynek wyposażony jest w klimatyzację , wentylację mechaniczną, telewizję przemysłową, instalacje ppoż, alarmową , informatyczną,telewizyjną oraz monitoring.
Teren nieruchomości jest ogrodzony , oświetlony, monitorowany, w pełni zagospodarowany, powierzchnia utwardzona wynosi 1471 m2 i umożliwia zaparkowanie około 40 samochodów.

Obecna funkcja budynku rekreacyjno-sportowo-hotelowa może zostać zmieniona i po adaptacji budynek może być wykorzystywany np. na cele medyczne, rehabilitacyjne, bankietowo-konferencyjne, handlowe, usługowe itp.

Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego zawodowo: 4

Cena: 7 300 000 zł + VAT

Kontakt: Aleksander Błaszczyk 502 752 840

Dodatkowe zalety

Media
telefon
internet
telewizja kablowa
Informacje dodatkowe
klimatyzacja
pomieszczenia użytkowe
parking
Przeznaczenie lokalu
usługowy
biurowy
handlowy
hotelowy

Lokalizacja