od do
Zatwierdź
od do
Zatwierdź
arrow_backWróć do listy ofert

Obiekt produkcyjno – magazynowy do sprzedaży – Pniewy

2 800 000 pln

Informacje podstawowe

Nr oferty: OS0009
Typ nieruchomości
Obiekt
Typ transakcji
Sprzedaż
Rynek
wtórny
Lokalizacja
Pniewy
Dostępne od
Brak
Powierzchnia
1925 m2
Powierzchnia działki
8800 m2
Liczba pokoi
10
Koszty eksploatacyjne
Brak
Przeznaczenie
Brak
Wysokość składowania
Brak
Nośność posadzki
Brak

Pełny opis nieruchomości

Nieruchomość stanowi działkę w użytkowaniu wieczystym o powierzchni 8800 m2 zabudowaną:
1.budynkiem produkcyjnym o powierzchni użytkowej 1580m2, na którą składają się m.in. pomieszczenia biurowe ok. 170 m2 i socjalno – sanitarne ok. 70 m2 oraz pomieszczenia techniczne, a także typowe pomieszczenia produkcyjno-warsztatowe z pomieszczeniami pomocniczymi,
2.budynkiem magazynowym wysokiego składowania o powierzchni 304 m2 oraz pomieszczeniami pomocniczymi: wentylatorownią, kotłownią, sprężarkownią, budynkiem trafostacji.
Zakład wyposażony jest w nowoczesne rozdzielnie prądu typ ABB o mocy 250kVA, napięcie: 15kW, a także w instalacje wod-kan., c.o., energetyczne, gazowe, sprężonego powietrza, wentylacyjne, odzysku ciepła, zbiornik hydroforowy, wentylatorownia, stacja redukcji gazu, kotłownia c.o. – piece Viessmann, sprężarkownia – sprężarki Atlas Copco.
W części biurowej zlokalizowanej na piętrze budynku produkcyjnego, zamontowano podwieszane sufity, ściany malowane farbą emulsyjną i w części pokryte tapetą. Posadzki wyłożone płytkami ceramicznymi.
W części produkcyjnej budynku posadzki cementowe zatarte na gładko. Ściany malowane farbą emulsyjna i olejną (lamperie). W pomieszczeniach socjalnych na parterze posadzki pokryte płytkami ceramicznymi, a pomieszczenia wyposażone w armaturę sanitarną firmy KOŁO.
Elewacja wykończona tynkiem strukturalnym oraz płytkami elewacyjnymi.
Obiekt bardzo dobrym stanie technicznym, jego obecny kształt powstał w wyniku modernizacji i rozbudowy, która miała miejsce 1998 r.
Teren nieruchomości w 60% utwardzony, całkowicie oświetlony, z bezpośrednim dojazdem pod obiekt drogą asfaltową z dwoma bramami wjazdowymi.

Cena: 2.800.000 zł + VAT

Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego zawodowo: 4

Kontakt: Aleksander Błaszczyk 502-752-840

Dodatkowe zalety

Media
kanalizacja
prąd
siła
gaz
woda
Dojazd
utwardzony
asfaltowy
Ogrzewanie
gazowe
Przeznaczenie lokalu
produkcyjny
Instalacje
wentylacja mechaniczna

Lokalizacja